RU
Izbraukama fotostūrītis ar neierobežotām aizmugures fona maiņas iespējām


Foto montāža dažās sekundēs

Papildus tradicionālam pasākuma fotostūrītim ar fotogrāfa līdzdalību, iespējams nodrošināt arī profesionālu zaļā fona aizstāšanas funkciju (chroma key), kas ļauj ielādēt jebkuru fonu, kuru Jūs vēlaties. Ar šāda pakalpojama palīdzību Jums ir plašas iespējas īstenot savas ieceres organizējot tematiskos baļļukus.

Atšķirībā no fotobūdiņām, iespējams fotografēt pilnā augumā - ar visām kājām.

Process pilnībā automatizēts, fona maiņa datorā un bildes izdrukāšana iespējama mazāk kā minūtes laikā. Vienīgais trūkums, nav vēlams fotografēties zaļā apģērbā.

Pakalpojums paredz, ka fotogrāfs rūpīgi kontrolē procesu, lai viss sanāktu pēc iespējas dabīgāk.

Papildus maksa - 75 EUR

fotobūdiņa
Kā vienkāršāka alternatīva bez papildus izmaksām, iespējama arī fotobūdiņas noma, lai paši varētu fotografēties kā vien sirds vēlas, daudz neiespringstot


Momentfoto izbraukumā uz zaļā fona, fotomontāža un kolāža drukāšana un printēšana fotogrāfs, Chroma key režīms fotostūrītis ar chroma key efektu

Momentfoto uz zaļā chroma key fona filmētāju zaļais fons izmanto arī fotogrāfs. Mobilās fotokabīnes ar tūlītēju fotogrāfiju drukāšanu pasākumos. Chroma Key Zaļais Fons tradicionāli tiek izmantots kinematogrāfijā un televīzijā, momentfoto fotogrāfijā tas tiek nepelnīti aizmirsts. Zaļais fons ļauj 'izgriezt' cilvēku momentā un fotogrāfs ar datora palīdzību ieliek jebkurā ainavā vai situācijā. Chroma key režīms zilais fons. Momentfoto pakalpojums: fotogrāfiju montāža, fona un cilvēku nomaiņa. Kolāžas un fotomontāža momentfoto izbraukumā fotogrāfa pakalpojumi, fona izveidošanas tehnoloģija Chroma-key. Tiek izfiltrēta zaļā krāsa, lai uzliktu nepieciešamo fonu. Serviss Chromakey Green vai Chromakey Blue fons. Momentāla fotogrāfija var uzreiz nodrukāt uz fotopapīra. Momentfoto Riga un Latvija. Momentfoto adreses. Fotografēšana uz zaļā vai zilā fona un pēcapstrādes montēšana pasākumā. Viens moments un bilde gatava. Zilais ekrāns, zilā ekrāna tehnoloģija foto, datorgrafikas fons un printeris nodrukā ar digitālās kompozīcijas tehnoloģijām. Fotostudija ar zilo ekrānu un drukāšana momentā. Vizuālie efekti, lietojot zaļo fonu un uzlikts datorgrafikas fons. Foto stends ar zilā ekrāna tehnoloģiju ballītēs. Fotografēšana uz zaļa fona un izgriež fona krāsu, uzlikt cilvēku uz cita fona. Zilā fona pēcapstrādes montēšana datorā. Pēc fotosesijas, fotogrāfs nomainīs zaļo fonu uz citu, kas ir atbilstošs ballītes stilam. Hromakejs tusiņos.